Hakkımızda

Sağlığınıza gerçekten değer veriyorsanız, özellikle, önemli sonuçlara yol açabilecek hastalıklarda doktora görünmeyi ihmal etmeyiniz! Basit bir rahatsızlık sandığınız belirtiler, yaşamsal önemde bir hastalığın ön belirtileri olabilir!.. Hastalıkların teşhisi ve tedavisi yalnızca uzman tıp doktorlarınca gerçekleştirilebilir!.. Lütfen bu konuyu göz ardı etmeyiniz!.. Bu site deki bilgilerin hiç biri hastalıkların teşhisi veya tedavisi amacıyla yazılmamıştır. Bitkilerle yapılan tedavi sadece vücuda bir destek amacı iledir. Bir tıp doktoruna teşhis koydurmadan burada verili bilgiler ile, şikayetiniz ne olursa olsun kendi kendinizi tedavi etmeye kalkmayınız.

6 thoughts on “Hakkımızda”

 1. mrb ii günler bitkisel yağ üretimi yapıyomusunuz yapmıyorsanız eyer bana yardımcı olursanız sevınırım yapan fırmalar ıle ılgılı

 2. Sayın yetkili, sitenizde yayınlanan bazı yazıların yarıda kesilmiş olduğunu gördüm.
  Bunların tamamını okumak için ne yapmak gerekiyor ? üye olma şartı mı aranıyor ? Öyle ise nasıl üye olunuyor ? Bilgi verirseniz sevinirim.

 3. Merhabalar,
  Laden Çayı-Otu (Cistus Incanus) Diye Bir Bitkiye Ihtiyacım Var. Eminönünde Büyük Aktarlara Da Sordum Fakat Çoğu Ismini Bile Bilmiyor.
  Benim Ihtiyacım Yüklü Miktarlarda.
  Bu Bitkiyi Nereden Temin Edebileceğim Konusunda Bana Yardımcı Olabilirseniz Minnettar Olurum.
  Saygılarımla..
  Okan Özkan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close