A-B-C-ÇBİTKİSEL YAĞLAR

Çörek Otu Yağı İle Saç Beyazlığına Çözüm

corek-otu-yagi-sac-beyazlamasibitkiselyag.org olarak size corekyagi.org  sitesinden saç beyazlaması ve çörek otu yağı ile ilgili bir makale alıntıladık faydalı olmasını umuyoruz.

Saç Beyazlaması

Bir çok insan saç beyazlaması sorunundan şikayet eder, bu şikayetleri için çeşitli bitkisel saç siyahlatma yolları ve saç beyazlatıcı ürünler aramaktadır. Oysa saç beyazlamasına karşı çözümü çok uzaklarda aramanıza gerek yok, bu çözümün adı çörek otu ve çörek otunun soğuk preslenmesiyle elde edilen çörek otu yağı.

Çörek Otu

Her gün yenilecek bir çay kaşığı çörek otunun bütün vücuda olumlu etkileri bilinmektedir. çörek otunun bu faydalarından bir diğerinin saç beyazlaması olduğunu biliyormuydunuz.

Çörek otu saça pigment rengini veen mekanizmaları uyararak saçınızın daha geç beyazlamasını sağlamaktadır.

Çörek otu yağı saç

Çörek otu yağı ile saç beyazlamasına çözüm bulduğunu anlatan insan sayısı bir hayli çoktur. Burada dikkat etmeniz gereken olgu aldığınız çörek otu yağının soğuk pres ve saf olmasıdır.

Çörek otu yağını saç derinize masaj yaparak friksiyon yoluyla her duştan yarım saat öne uygulamanız durumunda saçlarınızda 3 ay içerisinde gözle görülür koyulaşmalar olacaktır.

Saç Beyazlamasına çörek otu yağı

Saçlarınızın bulunduğu saç deriniz zamanın getirdiği yorgunluğa karşı koyamaz ve işlevlerinde yavaşlama olur, saç derinizi çörek otu yağı ile uyarırsanız saç deriniz ve saç folikülleriniz zaman içerisinde canlanma gösterirler. Canlanan saç folikülleri saçınızdaki beyazlamayı zaman içerisinde azaltarak saç renginizin koyulaşmasını sağlayacaktır. Çörek otu yağı ile saçlarınızdaki beyazlar azalırken çörek otu yağının mucizevi etkilerini sizlerde hissedeceksiniz.

Çörek otu yağını saç beyazlamalarına karşı kullanırken unutmamanız gereken bir diğer hadise günde bir çay kaşığı çörek otu yemeniz gerekliliğidir. Çörek otu yağını ise saç derinize masaj yaparak uygulamalısınız. Saç Beyazlamasına karşı çörek otu yağı kullanımını her duştan yarım saat önce bir çay kaşığı çörek otu yağı olarak uygulayabilirsiniz. çörek otu yağını azla kullanmanız size bir yarar sağlamayacaktır.

 

kaynak: http://www.corekyagi.org/2014/06/corek-otu-yag-ile-sac-beyazlgna-cozum.html

 

Bu makalemizle alakalı olarak çörek otu yağı makalemizi inceleyebilirsiniz

Etiketler
Devamını Gör

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kontrol edin

Close
Close